KURZY MALBY YAKUBA DIVIŠE – VÝTVARNÉ KURZY V BRNĚ

Splňte si svůj sen o malování. Staňte se Picassem, Van Goghem, Pollockem… dneška. Přijďte si namalovat svůj opravdový obraz olejovými barvami pod vedením zkušeného malíře střední generace Y. Diviše. Budete zvolna vedeni celým postupem od A do Z, krok po kroku, tak aby zdánlivě složitý obraz, zvládl i člověk bez zkušeností. Zvládnete to.

IMG_3416

Máte s malbou zkušeností málo, nebo vůbec žádne? V pořádku – proto jste přece tady nebo  ne?
Naučíme vás to. Většina těchto účastníků našich kurzů se taky bála…že to nezvládnou. A podívejte se jak to dopadlo tady.
Zvládli to s námi oni – zvládnete to i vy.

Během našeho kurzu se naučíte:

  • krátkou teoretickou část o malování
  • na jaké materiály lze malovat
  • základní nátěr pro malbu
  • míchání barev a základní techniky olejomalby
  • dokončování a uzavření malby lakem

Hotový obraz si pak můžete samozřejmě odnést domů.

Malujeme různé žánry: krajinomalba, portrét, abstrakce.

Učíme se malovat tradiční technikou, kterou se učili v historii i ti největší mistři malířství – studiem obrazů předchozích mistrů.  Věříme, že nejlepší studium čehokoliv probíhá vždy praxí. Obraz i samotnou malbu pochopíte nejlépe tak, že si ho zkusíte sami namalovat. Nebojte se. Bude to snadnější, než si myslíte.

Kurzy probíhají přímo v atelieru Yakuba Diviše v centru Brna po třech až čtyřech lidech.  Jeden kurz trvá vždy 10 hodin a je rozdělen na tři části obvykle po jednom týdnu. Během jednoho kurzu se vždy namaluje jeden obraz. V případě spokojenosti si můžete domluvit další kurz na další obraz. Nabídku obrazů, které na kurzech malujeme, stále rozšiřujeme a aktuální výběr si můžete prohlédnout zde.
Aktuální termíny našich kurzů 2017 naleznete zde.

Cena za jeden kurz je 1200,-
A protože víme, že osobní doporučení je nejlepší reklama,  obdržíte slevu 200 Kč, když s sebou přivedete na kurz i někoho ze svých přátel. Proč vyhazovat peníze za drahou reklamu, když můžeme raději odměnit naše klienty…

Veškeré materiály a pomůcky jsou zahrnuty v ceně. Jediné co si potřebujete vzít jsou montérky, či starší oblečení, kterého nebudete litovat – umažete se totiž…   😉

Pro DOTAZY a OBJEDNÁVKY  můžete volat nebo psát zde.