VÝTVARNÉ KURZY BRNO – RELAXACE MALOVÁNÍM
(pro dospělé i pro rodiče s dětmi od osmi let)

  Nemáte čas se někde vázat na půl roku? Chápeme.  U nás je to jinak a jednoduše:
1 kurz  = 3 lekce =  hotový obraz
Jedna lekce trvá zhruba 3,5 hodiny a lekce bývají obvykle jednou za týden. (Pro „nebrňáky“ máme i víkendovky.)

Ceník kurzů:   1500 Kč  –  pro jednu osobu
                          2800 Kč  –  pro jednu osobu + dítě (věk 8-18 let)

Za tři týdny tedy máte namalovaný hotový obraz a pokud vás to chytne, můžete si namalovat další.  A nebo nemusíte. To je jen na vás. Výuka po jednotlivých obrazech je snadná a časově flexibilní. Tvoření v ateliéru je radost – né mučírna  😉
Náš výtvarný kurz můžete samozřejmě taky někomu věnovat jako dárek formou našich dárkových poukazů vypsaných na jméno  obdarovaného. 

  Máte s malbou zkušeností málo, nebo vůbec žádné? V pořádku – proto jste přece tady nebo  ne?
Naučíme vás to. Většina těchto účastníků našich kurzů se taky bála…že to nezvládnou. A podívejte se jak to dopadlo tady.
A pozor novinka – od teď můžete s sebou vzít i svoje potomky od osmi let.

Během našeho kurzu se naučíte:

  • krátkou teoretickou část o malování
  • na jaké materiály lze malovat
  • základní nátěr pro malbu
  • míchání barev a základní techniky olejomalby
  • dokončování a uzavření malby lakem

Hotový obraz si pak můžete samozřejmě odnést domů.

Malujeme různé žánry: krajinomalba, portrét, abstrakce, nebo cokoliv budete chtít – fantazii se meze nekladou, o tom malování přece je.

  Kurzy probíhají přímo v atelieru Yakuba Diviše v centru Brna, obvykle v počtu do pěti osob.  Jeden kurz trvá celkově zhruba 11 hodin čistého času a je rozdělen na tři části (lekce).  Víkendové kurzy bývají rozděleny na dvě části (lekce), většinou na dvě soboty nebo neděle jdoucí po sobě, na jeden den pět hodin – tedy dvakrát 5 hodin.  Během jednoho kurzu se vždy namaluje jeden obraz. V případě spokojenosti si můžete domluvit další kurz na další obraz.
Rezervovaný termín lekce lze v nutných případech zrušit a to nejlépe telefonicky, nejpozději však alespoň hodinu předem, jinak lekci bohužel nelze nahradit.

Takže jak začít?
Kurzy probíhají celoročně 2x až 3x týdně (v létě cca. jednou do týdne). Aktuálně máme převážně tematicky smíšené skupiny, takže si můžete namalovat na kterémkoliv kurzu cokoliv z naší z kompletní nabídky zde.  Případně  i vlastní téma. Vhodný termín si s vámi domluvíme po objednávce a zaplacení kurzu.
Jste stydliví a neradi chodíte na akce, kde nikoho neznáte? Vezměte si s sebou kámoše či kámošku a máte u nás slevu  250 Kč.

Veškeré materiály a pomůcky jsou zahrnuty v ceně. Jediné co si potřebujete vzít jsou montérky, či starší oblečení, kterého nebudete litovat – umažete se totiž…   😉

Tak a teď už stačí jen objednat kurz a můžeme začít.
A nebo se k nám napřed jen přijít nezávazně podívat na některý z kurzů, nasát atmosféru, posedět u čaje a zeptat se na vše co vás zajímá?