VÝTVARNÉ KURZY BRNO – kurzy Yakuba Diviše
(pro dospělé i pro rodiče s dětmi od osmi let)

  Nemáte čas se někde vázat na půl roku? Chápeme.  U nás je to jinak a jednoduše:
1 kurz  = 3 lekce =  hotový obraz
Jedna lekce trvá zhruba 3,5 hodiny a lekce bývají obvykle jednou za týden. (Pro „nebrňáky“ máme i víkendovky.)

Ceník kurzů:   1500 Kč  –  pro jednu osobu dospělou
                          2800 Kč  –  pro jednu osobu dospělou + dítě (věk 8-18 let)

Za tři týdny tedy máte namalovaný hotový obraz a pokud vás to chytne, můžete si namalovat další.  A nebo nemusíte. To je jen na vás. Výuka po jednotlivých obrazech je snadná a časově flexibilní. Tvoření v ateliéru je radost – né mučírna  😉
Náš výtvarný kurz můžete samozřejmě taky někomu věnovat jako dárek formou našich dárkových poukazů vypsaných na jméno  obdarovaného.  Faktura jde napsat i na firmu (zaměstnavatele) jako dárek/odměna pro zaměstnance. Ať už objednávka bude iniciována prostřednictvím zaměstnavatele, či zaměstnance. Faktura tedy bude psaná na zaměstnavatele, poukaz na zaměstnance.

  Máte s malbou zkušeností málo, nebo vůbec žádné? V pořádku – proto jste přece tady nebo  ne?
Naučíme vás to. Většina těchto účastníků našich kurzů se taky bála…že to nezvládnou. A podívejte se jak to dopadlo tady.
Jste stydliví a neradi chodíte na akce, kde nikoho neznáte? Vezměte si s sebou kámoše či kámošku a máte u nás slevu  250 Kč.
A pozor novinka – od teď můžete s sebou vzít i svoje potomky od osmi let.

CO VŠECHNO SE NA KURZU NAUČITE?

  • krátkou teoretickou část o malování
  • na jaké materiály lze malovat
  • základní nátěr pro malbu
  • míchání barev a základní techniky olejomalby
  • dokončování a uzavření malby lakem


  Malujeme různé žánry: krajinomalba, portrét, abstrakce, nebo cokoliv budete chtít – fantazii se meze nekladou, o tom malování přece je.
Aktuálně máme převážně tematicky smíšené skupiny, takže si můžete namalovat na kterémkoliv kurzu cokoliv z naší z kompletní nabídky zde. Případně později i vlastní téma.
Veškeré materiály a pomůcky jsou zahrnuty v ceně. S sebou si
prosím vezměte jen něco staršího na převlečení a přezutí jako „montérky“ co si můžete umazat, protože při malování na ateliéru se opravdu umažete 😉
Hotový obraz si pak můžete samozřejmě odnést domů.
  Kurzy probíhají přímo v atelieru Yakuba Diviše v centru Brna, obvykle v počtu do pěti osob.  Jeden kurz trvá celkově zhruba 11 hodin čistého času a je rozdělen na tři části (lekce).  Víkendové kurzy bývají rozděleny na dvě části (lekce), většinou na dvě soboty nebo neděle jdoucí po sobě, na jeden den pět hodin – tedy dvakrát 5 hodin.  Během jednoho kurzu se vždy namaluje jeden obraz. V případě spokojenosti si můžete domluvit další kurz na další obraz.

TERMÍNY KURZŮ
Kurzy probíhají celoročně 2x až 3x týdně.  S dětmi se můžete rovněž přihlásit na kterýkoliv běžný kurz – rodiče ani omladinu nijak neseparujeme – děti jsou taky lidi  🙂
Pokud vám vypsané termíny nevyhovují, možno domluvit i jiný termín, případně víkend. 
Rezervovaný termín lekce lze v nutných případech zrušit skrze odkaz v rezervačním emailu, případně i telefonicky, pokud to bude přímo v den termínu. Nejpozději však alespoň hodinu předem, jinak lekci bohužel nelze nahradit.

TAKŽE JAK ZAČÍT?
Tak a teď už stačí jen objednat kurz a vybrat termín a můžeme začít.
A nebo se k nám napřed jen přijít nezávazně podívat na některý z kurzů, nasát atmosféru, posedět u čaje a zeptat se na vše co vás zajímá?