VÝTVARNÉ KURZY V BRNĚ – KURZY MALBY YAKUBA DIVIŠE
(pro dospělé a nově i pro rodiče s dětmi od osmi let)

  Nemáte čas se někde vázat na půl roku? Chápeme.  U nás je to jinak a jednoduše:
1 kurz  = 3 x jedna lekce za týden = cena 1400,- Kč = 1 hotový obraz
Jedna lekce trvá zhruba 3,5 hodiny.
Pojďte si to vyzkoušet. Za tři týdny máte namalovaný hotový obraz a pokud vás to chytne, druhý si můžete namalovat kdykoliv potom až budete mít zase chuť. A nebo nemusíte. Výuka po jednotlivých obrazech je snadná a časově flexibilní. Tvoření v ateliéru je radost – né mučírna  😉
Náš výtvarný kurz můžete samozřejmě taky někomu věnovat jako dárek formou našich krásných dárkových poukazů na jméno dotyčného obdarovaného. 

IMG_3416

  Máte s malbou zkušeností málo, nebo vůbec žádne? V pořádku – proto jste přece tady nebo  ne?
Naučíme vás to. Většina těchto účastníků našich kurzů se taky bála…že to nezvládnou. A podívejte se jak to dopadlo tady.
A pozor novinka – od teď můžete s sebou vzít i svoje potomky od osmi let.

Během našeho kurzu se naučíte:

  • krátkou teoretickou část o malování
  • na jaké materiály lze malovat
  • základní nátěr pro malbu
  • míchání barev a základní techniky olejomalby
  • dokončování a uzavření malby lakem

Hotový obraz si pak můžete samozřejmě odnést domů.

Malujeme různé žánry: krajinomalba, portrét, abstrakce.

  Kurzy probíhají přímo v atelieru Yakuba Diviše v centru Brna, obvykle v počtu do pěti osob.  Jeden kurz trvá celkově zhruba 10 – 12 hodin čistého času a je rozdělen na tři části (lekce). Každá lekce se koná jednou za týden – a trvá zhruba 3,5 hodiny. Za tři týdny tedy absolvujete tři lekce a máte hotový obraz.  Víkendové kurzy bývají rozděleny na dvě části (lekce), většinou na dvě soboty nebo neděle jdoucí po sobě, na jeden den pět hodin – tedy dvakrát 5 hodin.  Během jednoho kurzu se vždy namaluje jeden obraz. V případě spokojenosti si můžete domluvit další kurz na další obraz.
Takže jak začít?
Aktuální termíny našich kurzů pro rok 2020 naleznete zde.
Pokud máte chuť si namalovat jiný obraz, můžete si zvolit kterýkoliv z naší kompletní nabídky zde a domluvit individuální termín, i mimo již zveřejněnou nabídku. Obrazy jsou řazeny od jednodušších pro začátečníky po ty složitější.

Cena za jeden kurz je 1400,-
Jste stydliví a neradi chodíte na akce, kde nikoho neznáte? Vezměte si s sebou někoho z přátel a ještě budete mít kurz o 200 Kč/osobu levnější.

Veškeré materiály a pomůcky jsou zahrnuty v ceně. Jediné co si potřebujete vzít jsou montérky, či starší oblečení, kterého nebudete litovat – umažete se totiž…   😉

Tak a teď už stačí jen zavolat, nebo napsat (raději zavolat) a domluvit si termín. Kontakty jsou zde.  A nebo se k nám jen přijít nezávazně podívat, posedět u čaje a zeptat se na vše co vás zajímá?