VÝTVARNÉ KURZY V BRNĚ – RELAXACE MALOVÁNÍM
(pro dospělé i pro rodiče s dětmi od osmi let)

  Nemáte čas se někde vázat na půl roku? Chápeme.  U nás je to jinak a jednoduše:
1 kurz  = 3 lekce =  hotový obraz
Jedna lekce trvá zhruba 3,5 hodiny a lekce bývají obvykle jednou za týden. (Pro „nebrňáky“ máme i víkendovky.)

Ceník kurzů:   1500 Kč  –  pro jednu osobu
                          2800 Kč  –  pro jednu osobu + dítě (věk 8-18 let)

Za tři týdny tedy máte namalovaný hotový obraz a pokud vás to chytne, můžete si namalovat další.  A nebo nemusíte. To je jen na vás. Výuka po jednotlivých obrazech je snadná a časově flexibilní. Tvoření v ateliéru je radost – né mučírna  😉
Náš výtvarný kurz můžete samozřejmě taky někomu věnovat jako dárek formou našich dárkových poukazů vypsaných na jméno  obdarovaného. 

IMG_3416

  Máte s malbou zkušeností málo, nebo vůbec žádne? V pořádku – proto jste přece tady nebo  ne?
Naučíme vás to. Většina těchto účastníků našich kurzů se taky bála…že to nezvládnou. A podívejte se jak to dopadlo tady.
A pozor novinka – od teď můžete s sebou vzít i svoje potomky od osmi let.

Během našeho kurzu se naučíte:

  • krátkou teoretickou část o malování
  • na jaké materiály lze malovat
  • základní nátěr pro malbu
  • míchání barev a základní techniky olejomalby
  • dokončování a uzavření malby lakem

Hotový obraz si pak můžete samozřejmě odnést domů.

Malujeme různé žánry: krajinomalba, portrét, abstrakce.

  Kurzy probíhají přímo v atelieru Yakuba Diviše v centru Brna, obvykle v počtu do pěti osob.  Jeden kurz trvá celkově zhruba 11 hodin čistého času a je rozdělen na tři části (lekce).  Víkendové kurzy bývají rozděleny na dvě části (lekce), většinou na dvě soboty nebo neděle jdoucí po sobě, na jeden den pět hodin – tedy dvakrát 5 hodin.  Během jednoho kurzu se vždy namaluje jeden obraz. V případě spokojenosti si můžete domluvit další kurz na další obraz.
Takže jak začít?
Aktuální termíny našich kurzů pro rok 2022 naleznete zde.
Pokud máte chuť si namalovat jiný obraz, můžete si zvolit kterýkoliv z naší kompletní nabídky zde a domluvit individuální termín, i mimo již zveřejněnou nabídku. Obrazy jsou řazeny od jednodušších pro začátečníky po ty složitější.
Jste stydliví a neradi chodíte na akce, kde nikoho neznáte? Vezměte si s sebou kámoše či kámošku a máte u nás slevu  250 Kč.

Veškeré materiály a pomůcky jsou zahrnuty v ceně. Jediné co si potřebujete vzít jsou montérky, či starší oblečení, kterého nebudete litovat – umažete se totiž…   😉

Tak a teď už stačí jen zavolat, nebo napsat (raději zavolat) a domluvit si termín. Kontakty jsou zde.  A nebo se k nám jen přijít nezávazně podívat, posedět u čaje a zeptat se na vše co vás zajímá?